

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ω |
| Length | 3.2004 mm |
| Width | 2.4892 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 762 µm |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 25 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 0.002 % |
| Load Capacitance | 18 pF |
| Schedule B | 8541600080 |
| Packaging | Reel |
| Height - Seated (Max) | 0.75 mm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Drive Level | 10 µW |
Stock: 5704
Distributors
pcbx
Unit Price$0.38814
Ext.Price$0.38814
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.38814 | $0.38814 |
| 10 | $0.32830 | $3.28300 |
| 25 | $0.31163 | $7.79075 |
| 50 | $0.29580 | $14.79000 |
| 100 | $0.27529 | $27.52900 |
| 300 | $0.25990 | $77.97000 |
| 500 | $0.24537 | $122.68500 |
| 1000 | $0.23309 | $233.09000 |
| 3000 | $0.22143 | $664.29000 |
| 5000 | $0.20690 | $1034.50000 |
